Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

  • Українська
  • English
  • Вітаємо переможців обласного конкурсу бізнес-планів

    Опубліковано 4 роки назад

    Студенти економічного факультету Анна Король, Катерина Замулянець , Наталія Кусяк, Юлія Баширова, Лілія Осипчук, Наталія Новакова, Анастасія Арібжанова, Богдан Нікіфоров, Наталія Ганенко, Ольга Гецнюк стали переможцями та відзначені грамотами обласного етапу конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді, організаторами якого є Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської обласної державної адміністрації та Черкаський обласний молодіжний ресурсний центр.

    У 2013 році відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді управлінням спільно з молодіжним ресурсним центром проведено відбір учасників конкурсу, визначено переможців обласного етапу конкурсу, а їхні бізнес-плани направлено для участі у Всеукраїнському конкурсі.

    Конкурс проводиться на виконання Указу Президента України від 06.10.1999 № 1285 «Про заходи щодо забезпечення працевлаштування молоді», наказу Мінсім’ямолодьспорт від 27.01.2011 №135 «Про організацію та проведення ХІІІ Всеукраїнського конкурсу бізнес-планів підприємницької діяльності серед молоді». Захід відбувається щорічно, а метою конкурсу є заохочення молоді до підприємницької діяльності, сприяння реалізації її підприємницьких ініціатив.

     Переможці у номінації «Виробництво, сфера послуг і торгівля»

    1. Баширова Ю.О. – бізнес-план «Auto maximum» (науковий керівник викладач Підлісний Є.В.)
    2. Замулянець К. А. – бізнес-план «Готель «Умань» (науковий керівник к.е.н., доцент Чвертко Л. А.)
    3. Король А. І. – бізнес-план «Цукерня «Крила» (науковий керівник к.е.н., доцент Чвертко Л. А.)
    4. Новакова Н.С. – бізнес-план «Дитяче кафе «Острів Скарбів» (науковий керівник ст. викладач  Саквенко Т.М.)
    5. Осипчук Л.О. – бізнес-план «Кавоман» (науковий керівник ст. викладач Пачева Н.О.)

     Переможці у номінації «Соціальний проект»

    1. Арібжанова А.Т. – бізнес-план «Школа дорослого життя» (науковий керівник д.е.н., професор Курмаєв П.Ю.)
    2. Ганенко Н.В. – бізнес-план «Бізнес школа для директорів загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів м.Умань та Уманського району» (науковий керівник к.е.н., доцент Кірдан О.П.)
    3. Гецнюк О.В. – бізнес-план «Пральня самообслуговування «Clean`ok» (науковий керівник ст. викладач  Саквенко Т.М.)
    4. Кусяк Н. С. – бізнес-план «Рукавичка» (науковий керівник к.е.н., доцент Міщук О. В.).
    5. Нікіфоров Б.В. – бізнес-план «Садиба «Панський двір» (науковий керівник к.е.н., доцент Поворознюк І.М.)

    ФОТО

     Вітаємо переможців та їхніх наукових керівників і  зичимо подальших творчих успіх!