Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Бінарний семінар: теорія та практика страхування

  Опубліковано 4 роки назад

  Особливістю сучасного семінарського заняття у вищій школі є раціональне співвідношення теорії і практики в навчальній діяльності. Така форма роботи дозволяє охопити оптимальний обсяг знань, навчитись творчо їх використовувати, здобути необхідні уміння та навички.

  У рамках вивчення навчальної дисципліни «Страхування» для студентів 3 курсу спеціальності «Туризм» було проведено бінарний семінар на тему «Об’єкти та види страхування».

  Теоретична частина заняття розпочалася з відтворення уже вивчених понять у галузі страхування. У результаті студенти висвітлили особливості організації страхового захисту майнових інтересів фізичних та юридичних осіб, охарактеризували окремі види особистого, майнового страхування та страхування відповідальності в Україні.

  Практичну частину продовжив Ілля Володимирович Мельниченко – спеціаліст зі страхування Уманського Регіонального центру Страхової Групи «ТАС». Ілля Володимирович зупинився на особливостях надання страхових послуг СГ «ТАС», розповідь побудував на основі досвіду власної практичної діяльності. Між представником страхової компанії та студентами зав’язався тісний діалог, що дозволило якісно підняти рівень їх знань через об’єктивно змодельовані процеси за видами страхування.

  Бінарний семінар дав змогу створити умови для практичного засвоєння, використання та систематизації набутих знань, пошуку аргументів для активізації аналітичних здібностей та інтеграції теоретичних здібностей у практику.

  DSC_0533

  DSC_0535

  DSC_0538

  DSC_0640