Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Навчання із використанням аудіовізуальних та мультимедійних засобів

  Опубліковано 4 роки назад

  Сьогодні використання аудіовізуальних та мультимедійних засобів у навчальному процесі є важливим напрямком вдосконалення професійної майстерності майбутніх фахівців економічного профілю, що дають можливість викладачу найбільш повно врахувати особливості, інтереси,  нахили,  здібності студентів.

  Безумовно, в кожній нестандартній лекції є елементи традиційної –сприймання нового матеріалу, його засвоєння, осмислення, узагальнення, застосування, але в незвичайних формах. Використання інших аудіовізуальних засобів надають можливість викладачу зробити свої лекції більш цікавими, насиченими та продуктивними.

  Так, доцентом кафедри маркетингу та управління бізнесом Олійник К.А. для студентів ІІІ курсу було проведено лекцію на тему «Комунікації в менеджменті: вербальні та невербальні засоби спілкування» з використанням відеоматеріалів. Так, зокрема демонстрування відеоматеріалів, які деталізували особливості невербального спілкування викликало неабиякий інтерес студентів, виникла досить стійка увага, що обумовлена яскравістю, динамічністю, розмірами та контрастністю зображення, звуковим супроводом тощо.

  DSC_0762

  DSC_0763

  DSC_0767

  DSC_0759

  Все це сприяє міцному запам’ятовуванню студентами окремих, найбільш яскравих, емоційно насичених кадрів. Утворюються передумови до формування чітких уявлень, свідомого та глибокого засвоєння знань.

  Нині навчальний процес вже не представляється без використання аудіовізуальних засобів навчання, що забезпечують найбільш ефективне сприйняття інформації студентами.

  Календар

  Квітень 2014
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Бер   Тра »
   123456
  78910111213
  14151617181920
  21222324252627
  282930  

  Вітаємо

  Вітаємо