Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Посвята студентів Інституту економіки та бізнес-освіти в першокурсники

  Опубліковано 1 рік назад

  31 серпня, останній день літа, цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий і, водночас нелегкий шлях до пізнання, до самостійного життя. В університеті відбулося традиційне свято посвяти першокурсників у студенти. Захід розпочався з Гімну України та хвилини мовчання на знак вшанування учасників бойових дій на Сході країни.

  На святі були присутні адміністрація університету на чолі з ректором, професором Олександром Безлюдним, почесні гості: випускники університету, міський голова Олександр Цебрій та кандидат економічних наук, народний депутат України Максим Поляков. Прибули на урочисту посвяту і польські партнери – ректор Державної Вищої Школи Професійної Освіти імені Яна Амоса Коменського, професор, доктор хабілітований Мачей Петшак та проректор з навчальної діяльності та студентських справ, доктор Януш Пола.

  1_посвята З вітальним словом до студентів, батьків, викладачів звернувся ректор Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України Олександр Безлюдний. Він відзначив: «Радий, що ви обрали навчанням у нашому Університеті – одному з найповажніших вузів нашого міста зі славетним історичним минулим. Нині наш університет входить в трійку кращих педагогічних вищих навчальних закладів України та вже декілька років поспіль є лідером серед навчальних закладів Черкащини. Успіхи нашого університету в навчальній, науковій та виховній діяльності неодноразово були відзначені на міжнародному, державному та регіональному рівнях. Маю надію, що не менш славне майбутнє будемо створювати з вами разом. Пам’ятайте, що від вашої активності і прагнення до знань залежать рівень і якість вашої освіти. Проявляйте себе! Прагніть яскраво й з користю провести студентські роки!»2_посвятаНа урочистостях прозвучали щиросердні слова вітань польською мовою – від керівника партнерського закладу Державної Вищої Школи Професійної Освіти імені Яна Амоса Коменського з міста Лєшно — ректора, професора, доктора хабілітованого Мачея Петшака.

  Від імені студентства першокурсників привітала голова студентської ради університету Євгенія Бородай, котра підкреслила, що у їх житті відкривається нова, чудова сторінка, і від кожного залежить наскільки яскравою вона буде: «Студентські роки пролітають дуже швидко, і ми з гордістю заявляємо, що саме у нас студент має великі можливості розкрити себе, пізнати нове, підкорити незвідане, — акцентувала увагу Євгенія. — Університет, який ви обрали для навчання, по праву вважається одним із найкращих в Україні. Від часу вступу до університету – я жодного разу не пошкодувала про свій вибір!»3_посвятаВвійшовши в університет новими громадянами, першокурсники скріпили присягою вірність рідній Альма-.Матер, давши обіцянку зберігати і примножувати її славу.4_посвятаПо закінченню урочистостей відбулися зустрічі кураторів академічних груп із першокурсниками та їх батьками.5посвятаЩиро вітаємо студентів та викладачів з початком нового навчального року. Бажаємо натхнення, наснаги та ентузіазму. Нехай 2016-2017 рік відкриє перед вами нові можливості та горизонти!

   

  Календар

  Вересень 2016
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Сер   Жов »
   1234
  567891011
  12131415161718
  19202122232425
  2627282930  

  Вітаємо

  Вітаємо