Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Лаври переможців наші !

  Опубліковано 11 місяців назад

  21  березня 2017 року на базі Харківського національного університету імені Семена Кузнеця проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Маркетинг, управління персоналом та економіка праці», в якому були представлені понад 50 студентських наукових робіт із усіх ВНЗ України.

  Студенти навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Духніцький Віктор та Кравченко Роман (напрям підготовки «Маркетинг») гідно представили університет з науковими роботами «Маркетингова політика комунікацій у фармації» та «Маркетинг в освіті як інструмент конкуренції суб’єктів ринку освітніх послуг».

  Наукові роботи наших студентів пройшли первинний відбір та були рекомендовані до захисту поданих робіт перед комісією конкурсу,  яка складалася з провідних науковців вищих навчальних закладів України.

  Так, Віктор Духніцький (наукові керівники: професор Чирва О.Г., викладач Гарматюк О.В.) нагороджений дипломом ІІ ступеня, а Роман Кравченко (науковий керівник: доцент Демянишина О.А.) – дипломом III ступеня.

  В черговий раз наші студенти довели, що вони найкращі! Адже у нелегкій  боротьбі перемога дісталася саме їм. Приємно, що комісія відзначила високий рівень знань студентів університету та здатність їх застосовувати.

  Вітаємо учасників та їх керівників з перемогою!