Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Професійний досвід у розвитку інклюзивного туризму

  Опубліковано 2 тижні назад

  З метою удосконалення професійної підготовки фахівців у сфері туризму в рамках навчальної програми із дисципліни «Рекреаційні комплекси світу» під керівництвом доцента кафедри технологій та організації туризму і готельно-ресторанної справи Лесі Слатвінської було проведено практичне заняття на базі відділення інклюзивного соціально-реабілітаційного туризму Управління праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

  Провідний фахівець відділення – Ліана Роднікова розкрила зміст особливостей інклюзивного туризму як виду рекреаційного туризму, розрахованого на людей з обмеженими фізичними можливостями та акцентувала увагу на тому, що інклюзивний туризм в Україні представляє незайняту ринкову нішу і має перспективи розвитку.

  Особливим дискусійним моментом під час заняття було обговорення питань щодо ідеї створення відділення інклюзивного туризму в м. Умань у форматі ПОЛЬСЬКО- УКРАЇНСЬКОГО ПРОЕКТУ та в рамках програми Польської закордонної допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польща. Надзвичайний професійний інтерес у студентів був викликаний сучасними можливостями співпраці із відділенням та реалізацією програм інклюзивного туризму у форматі волонтерської допомоги та бізнес-проектів.

  Проведення практичних занять із фахівцями-практиками є можливістю реалізації інноваційних проектів в рекреаційній діяльності та ефективною професійною платформою для формування якісного фахівця в індустрії гостинності.

  Календар

  Жовтень 2017
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Вер    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031  

  Вітаємо

  Вітаємо