Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Участь у міжнародному проекті – крок до успіху

  Опубліковано 1 тиждень назад

  В результаті нелегкої боротьби за можливість взяти участь у міжнародному проекті «Молодий громадянин – досвідчений підприємець. Польсько-українські ідеї для сільських територій» студентці 3-го курсу напряму підготовки «Туризм» Марині Зашейко вдалося отримати перемогу і стати учасницею даного проекту, який відбувся 2-8 жовтня 2017 р. за сприяння «Польсько-Української ради обміну молоддю» за ініціативи Гуральського агротуристичного товариства (Польща) та Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.

  Учасники проекту отримали змогу ознайомитися з організацією та маркетингом сільського туризму, пошуком зовнішніх джерел фінансування агротуристичної діяльності, правовим полем галузі, значенням громадських організацій у розвитку сільського туризму, неформальним навчанням агротуристичного бізнесу (методами самовдосконалення і джерел know-how). Їм вдалося ознайомитись з функціонуванням агротуристичних господарств Малопольського воєводства; взяти участь у підготовці галузевих матеріалів у електронній формі з розміщенням на навчальній платформі Moodle, яка надасть можливість отримувати нові профільні знання on-line усім бажаючим.

  Участь у проекті − це унікальна можливість випробувати себе, пізнати звичаї, побут країни, зрозуміти суть майбутньої професії, покращити на практиці знання іноземних мов та знайти нових друзів.

  Календар

  Жовтень 2017
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Вер    
   1
  2345678
  9101112131415
  16171819202122
  23242526272829
  3031  

  Вітаємо

  Вітаємо