Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
Інститут економіки та бізнес-освіти

 • Українська
 • English
 • Освіта, професійні навички, саморозвиток – результат успішної кар’єри

  Опубліковано 2 місяці назад

  Cтуденти НН Інституту економіки та бізнес-освіти Богдан Кобзін, Дарія Степаненко спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування», Тетяна Брагінець, Валерій Пасанецький спеціальності «Менеджмент», Марія Король спеціальності «Облік і оподаткування» спільно з викладачем кафедри фінансів, обліку та економічної безпеки Наталією Станіславчук взяли участь у Національній конференції “CareerTalks: навички для успіху”.

  Захід об’єднав бізнес-лідерів, топ-менеджерів та 150 активних молодих людей із різних регіонів України.

  З привітальним словом до всіх присутніх звернувся Міністр молоді та спорту Ігор Жданов. За словами Міністра, для ефективної самореалізації необхідно бути підготовленими для вступу до ринку праці. Важливими навичками для успіху є відповідальність, професіоналізм, здатність до постійного навчання та прогрессу тощо.

  В рамках заходу лідери провідних українських компаній, урядових та неприбуткових організацій розказали про власні історії успіху та познайомили учасників з найбільш актуальними ідеями, трендами та порадами щодо розвитку навичок для успішної кар’єри.

  Організаторами Національної конференції “CareerTalks: навички для успіху” виступили Центр “Розвиток КСВ” і Міністерство молоді та спорту України за фінансової підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні.

  Календар

  Грудень 2017
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  « Лис   Січ »
   123
  45678910
  11121314151617
  18192021222324
  25262728293031

  Вітаємо

  Вітаємо